breadcrumbs_revolution_theme
" />

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

Шановні покупці, Інтернет-магазин “МодаТекс” гарантує право на повернення товару належної якості, який Вам не підійшов та не був у використанні протягом 14 днів згідно зі статтею 9 Закону про Захист прав споживачів.

Постільні речі НАлежної якості обміну та поверненню не підлягають! (Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів).


  Ми обміняємо товар у таких випадках:

1. Помилково було доставлено товар, відмінний від вказаного замовлення. Товар повинен мати слідів використання, пошкодження, порушення упаковки тощо.

2. Товар має заводський шлюб. Товар також повинен мати слідів використання.

Обов'язковою умовою для повернення є такі вимоги: товар не був у використанні, збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, який був виданий покупцеві разом з проданим товаром/

Товар, який Ви хочете повернути, потрібно надіслати посилкою на склад: м.Київ, вул.Хрещатик, 19.

Якщо ви відправляєте товар належної якості, доставку здійснюється за рахунок відправника, в іншому випадку доставку оплачує одержувач. Потім замовлення буде оброблено та повернуто на склад.

Спосіб повернення товару та коштів: Кошти будуть перераховані на Ваш картковий рахунок протягом 7 робочих днів з дня отримання Вашого товару на повернення, який Ви відправляєте на адресу відділення Нової пошти Київ-356.