" />

Постільна білизна для готелів Київ – те, без чого не можна уявити затишний готель, готель або базу відпочинку. Ваші відвідувачі хочуть добре виспатися і прокинутися зі свіжими силами, тому варто серйозно підійти до вибору комплекту постільної білизни Україна .

В інтернет-магазині МодаТекс Ви знайдете великий каталог постільних наборів для готелів від популярних та відомих українських брендів та виробників - постільна білизна Ярослав , постільна білизна Руно, постільна білизна Вілюта, постільна білизна Ідея. Тут представлені комплекти постільної білизни Київ із сатину, сатину жаккарду, сатину-страйпу або бязі вибіленої.

Постільна білизна з бязі вибіленої складається з натуральної бавовни, практична та недорога тканина. Комплект постільної білизни бязь вибілена має низьку зминання, легкість, а також здатність зберігати свої властивості протягом тривалого використання. Найбільшою перевагою набору постільної білизни Ярослав Київ з бязі є те, що постільна білизна з даної тканини дуже практично в плані можливості піддавати її неодноразовим пранням, в результаті чого вона втрачається колір і щільність.

Постільна білизна із сатину є найпопулярнішою тканиною. Комплект постільної білизни сатин Київ має характерний блиск та підвищену м'якість властивою сатину.

Жакардова постільна білизна за своїми властивостями тканина схожа на сатин, проте має жакардовий (тиснутий) малюнок на тканині, що надає виробу більшої розкоші. Крім того комплект постільної білизни із жаккарда один із найдовговічніших.

Постільна білизна сатин-страйп це готельний тип тканини з підвищеною м'якістю, при пошитті якого використовують сатин з подвійним плетенням ниток.

Купити постільна білизна для готелів Ярослав за низькою ціною. Швидка доставка по Києву та Україні: Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Запоріжжя та інші міста.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)