" />

Постільна білизна - те, без чого вже багато століть не можна собі уявити затишний будинок. Людина проводить третину свого життя уві сні, тому щоб добре виспатися і прокинутися зі свіжими силами, варто серйозно підійти до вибору комплекту постільної білизни Україна .

В інтернет-магазині МодаТекс Ви знайдете великий каталог постільних наборів від популярних та відомих українських брендів та виробників - постільна білизна Ярослав , постільна білизна Руно, постільна білизна Вілюта, постільна білизна Ідея. Тут можете купити комплекти постільної білизни Київ з бамбуку, сатину, постільна білизна із сатину люксу , сатину жаккарду, бязі та інших популярних матеріалів.

Постільна білизна з бязі складається з натуральної бавовни, практична та недорога тканина. Комплект постільної білизни Ярослав бязь набивна має низьку зминання, легкість, а також здатність зберігати свої властивості протягом тривалого використання. Найбільшою перевагою набору постільної білизни Ярослав Київ з бязі є те, що постільна білизна з даної тканини дуже практично в плані можливості піддавати її неодноразовим пранням, в результаті чого вона втрачається колір і щільність.

Постільна білизна із сатину є найпопулярнішою тканиною. Комплект постільної білизни Ярослав сатин Київ має характерний блиск та підвищену м'якість властивою сатину.

Жакардова постільна білизна за своїми властивостями тканина схожа на сатин, проте має жакардовий (тиснутий) малюнок на тканині, що надає виробу більшої розкоші. Крім того комплект постільної білизни із жаккарда один із найдовговічніших.

Постільна білизна сатин-страйп - це готельний тип тканини з підвищеною м'якістю, при пошитті якого використовують сатин з подвійним плетінням ниток.

Купити постільна білизна Ярослав за низькою ціною. Швидка доставка по Києву та Україні: Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Запоріжжя та інші міста.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)